Zajmujemy się sprzedażą przyczep do 3,5 T (wszystkie rodzaje, przyczepy ciężarowe, specjalistyczne, kempingowe) Jesteśmy autoryzowanym przedstawicielem firm:

- Niewiadów

- Sorelpol - Neptun

- Świdnik

- Thule

Prowadzimy również seris gwarancyjny i pogwarancyjny w/w marek.

Przyczepy bagażowe
- zapewniają przewóz ładunków o ciężarze do 580 kg. Do wyboru wersja z nadstawką poliestrową lub z plandeką. Podłogi wykonane są ze sklejki wodoodpornej z powierzchnią antypoślizgową. Ramy i dyszle wykonane są z profili stalowych i ocynkowane ogniowo.

Przyczepy ciężarowe
- zapewniają przewóz ładunków o ciężarze do 2300 kg. Podłogi wykonane są ze sklejki wodoodpornej z powierzchnią antypoślizgową. Ramy i dyszle wykonane są z profili stalowych i ocynkowane ogniowo.

Przyczepy handlowe
- idealne do handlu artykułami spożywczymi oraz dla małej gastronomi; mogą być wyposażone w rożen gazowy, chłodziarkę, frytkownicę, pochłaniacz zapachów, zlewozmywak, wentylację, zasilacz 220V, ogrzewacz wody, zbiorniki na czystą i brudną wodę

Przyczepy kempingowe
- wyposażone w podwójną rozkładaną kanapę, stół długi i krótki, szafę ubraniową, zestaw kuchenny, łazienkę, szafki wiszące, łóżka podwieszane, drzwi pszesuwane, dodatkowo ogrzewanie gazowe, kasety toaletowe opróżniane na zewnątrz, prysznic oraz przedsionki do przyczep

Autolawety
- dopuszczalna ładowność 1890kg, wyposażone w oś hamowną, skrętne koło wsporcze, silną przyciągarkę, hamulec najazdowy, trwałe zawieszenie

Przyczepy podłodziowe
- do przewozu jachtów, motorówek, łodzi o ładowności od 300 do 1550 kg oraz o wymiarach od 425x170x108 do 750x210x1408 cm.

Przyczepy do przewozu koni
- sciany wykonane z wysokiej klasy impregnowanych płyt sklejkowych, dach z tworzyw polistrowych. Przyczepa jest wyposażona standartowo w dwie hamowane osie oraz kierowane koło podporowe, koło zapasowe i ścianę działową przez co zapewnia bezpieczny przewóz koni.

Przyczepy do przewozu motocykli

Przyczepy do przewozu samochodów i inne specjalistyczne